​MODO Pleťová maska Vitamin (na tkanině)

KÓD D19849
89,00CZK

0,00

-
+
CZK62,00

Pokožka vybledla, jsou tam fleky, olupuje se? Ona, stejně jako vy, potřebuje Vitamín – novou pleťovou masku napuštěnou životodárným vitamínovým komplexem! D-panthenol a vitamín E poskytují dobrou hydrataci, pružnost a ochranu před volnými radikály. Niacinamid a vitamín A zabrání předčasnému stárnutí vaší krásné pleti! Pomohou vyrovnat tón obličeje a odstranit známky únavy. Usmějte se na svůj odraz v zrcadle!

Panthenol, ricinový olej, vitamíny A a E

Otevřete balení, odstraňte a opatrně rozložte masku. Naneste masku na čistou pokožku obličeje, jak je znázorněno na obrázku. Masku rovnoměrně přiložte tak, aby byla v těsném kontaktu s pokožkou. Odstraňte po 15 minutách. V případě potřeby lze zbytky produktu smýt vodou. Pozitivní účinek masky se zvýší, pokud se po odstranění masky provede snadná masáž obličeje.

Aqua, Niacinamide, Tocopheryl Acetate, Panthenol, Retinyl Palmitate, Sorbitol, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Parfum, Xanthan Gum, Disodium EDTA, Sodium Hydroxide/Citric Acid, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol, Limonene, Linalool, Hexyl Cinnamal.

Dárky