​ MODO Pleťová maska Kolagen (na tkanině)

KÓD D19801
105,00CZK

2,23

-
+
CZK89,00

Všichni vám závidí vaši krásu? Chcete, aby to trvalo navždy? Potom se spřátelte s MODO kolagenovou maskou. Obsahuje bílkoviny, rozdělené na malé částečky, které pronikají do vaší pokožky, díky čemuž je pevnější a pružnější. Kolagen vytváří na povrchu pokožky hydratační film, který zabraňuje vysušování a chrání vaši krásu před nepříznivými faktory.

Aktivní složky: Kolagen, hyaluron, ricinový olej, alantoin, glycerin

Otevřete balení, odstraňte a opatrně rozložte masku. Naneste masku na čistou pokožku obličeje, jak je znázorněno na obrázku. Masku rovnoměrně přiložte tak, aby byla v těsném kontaktu s pokožkou. Odstraňte po 15 minutách. V případě potřeby lze zbytky produktu smýt vodou. Pozitivní účinek masky se zvýší, pokud se po odstranění masky provede snadná masáž obličeje.

Aqua, Aqua & Pentylene Glycol & Glycerin & Fructose & Urea & Citric Acid & Sodium Hydroxide & Maltose & Sodium PCA & Sodium Chloride & Sodium Lactate & Trehalose & Allantoin & Sodium Hyaluronate & Glucose, Hydrolyzed Collagen, Sorbitol, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Parfum, Xanthan Gum, Disodium EDTA, Sodium Hydroxide/Citric Acid, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol, Linalool, Citral, Hexyl Cinnamal, Limonene.

Dárky