​ MODO Pleťová maska Hyaluron (na tkanině)

KÓD D19818
105,00CZK

2,23

-
+
CZK89,00

Jak být nejkrásnější, když se čelo leskne a lícní kosti se loupou?! Hyaluronová maska MODO vám pomůže rychle dát obličej do pořádku. Obsahuje TRI druhy zázračných molekul Hyaluronu najednou. Větší molekuly vytvářejí na pokožce prodyšný film, který uzavírá vlhkost a zabraňuje vysušování. Menší molekuly hyaluronové kyseliny pronikají do hlubších vrstev pokožky, redukují tvorbu kožního mazu a velikost pórů, dělají pleť pružnější, hladší a zářivější. Usmějte se na svůj odraz v zrcadle!

Aktivní složky: Hyaluron, ricinový olej

Otevřete balení, odstraňte a opatrně rozložte masku. Naneste masku na čistou pokožku obličeje, jak je znázorněno na obrázku. Masku rovnoměrně přiložte tak, aby byla v těsném kontaktu s pokožkou. Odstraňte po 15 minutách. V případě potřeby lze zbytky produktu smýt vodou. Pozitivní účinek masky se zvýší, pokud se po odstranění masky provede snadná masáž obličeje.

Aqua, Aqua & Glycerin & Sodium Hyaluronate & Atelocollagen, Sorbitol, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Parfum, Xanthan Gum, Disodium EDTA, Sodium Hydroxide/Citric Acid, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol, Linalool.

Dárky